1

HAKKIMIZDA

AYGÜN MUHASEBE

Biz kimiz ?

S.M.M.M. Yeliz Seçilmiş AYGÜN

Büromuz 12 yılı aşkın tecrübesi ile, şahıs firmaları ve farklı sektörlerden sermaye şirketlerinin muhasebe ve müşavirlik hizmetlerini yürütmektedir.

İşletmemiz, küçük ölçekli şahıs şirketlerinden, uluslararası faaliyet gösteren, çok büyük hacimli şirketlere kadar, bütün işletmelere, muhasebe defterlerinin tutulması, finansal raporların hazırlanması, vergi beyanname ve bildirimlerinin hazırlanması konularında hizmet verebilecek, tecrübe, bilgi, vasıflı  personel ve altyapıya sahiptir.

Talep edilmesi durumunda mükelleflerimizin, kendi işletmesinde, yerinde etkin bir muhasebe defter tutma sistemi kuruyoruz. Kendi işletmesinde, muhasebe sistemini takip edecek personel konusunda yönlendirme yapıyoruz. Personelin mesleki eğitimi ve denetimini gerçekleştirip, finansal raporları, şirket yetkililerine yönlendiriyoruz.

Yıllarca edinmiş olduğunuz maddi ve manevi birikimlerinizle bir iş yeri açmaya karar verdiniz. Altyapısını, sermayesini, şirket merkezini vs. bütün hazırlıklarınızı yaptınız. Sıra geldi fatura kesebilecek, alabilecek ve resmi olarak ticaret yapabilecek işletmenizin kuruluş işlemlerine.

Muhasebe bürosu hizmetlerimizi, mali müşavirlik ve muhasebe defter tutma hizmetlerimizi İstanbul Topkapı bölgesinde veriyoruz. İş yeri açılış kuruluş işlemleri, İstanbul Topkapı şirket kuruluş işlemleri yapıyoruz.

İşletmenizin dinamik ve daha şeffaf yapıya kavuşmasında, devlete karşı vergi ve bildirimlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasında tecrübemiz ve birikimimizle daima yanıbaşınızdayız.

Kurucusu Yeliz Seçilmiş AYGÜN olan Aygün Muhasebe ve Mali Müşavirlik; 12 yıllık tecrübesi ile hizmetlerine İstanbul Zeytinburnu ilçesi Topkapı semtindeki Mutlu Aksu Sanayi Sitesinde devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Mesleki hak ve hukukumuzu korumak üzere finansal bilgi, yönetim muhasebeciliği, danışmanlık konularında sürekli eğitimler ve yayınlarla meslek mensuplarının bilgi birikimini, kariyerini geliştiren, uzmanlaşmasını sağlayan, Muhasebe ile ilgili uygulamalara yön veren bilimsel ve teknolojik çalışmalar yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan;
Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı;
Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan
Lider kurum olmaktır.

Muhasebe Uzmanımıza Sorun

Hemen şimdi sorabilirsiniz